Печать

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

.

23 08 01

Шановні колеги та партнери!

Вітаємо вас з двадцять п’ятою річницею незалежності України!

Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

Сьогодні ми святкуємо ювілей нашої молодої держави! Позаду 25 років новітньої історії, які змінили наше життя. А перед ними – ще століття слави і розквіту нашої держави.

Впродовж віків найкращі доньки та сини України мріяли про незалежну країну, в основі якої є свобода, гуманізм та демократія. І ми здобули незалежність і стали свідками великої події - появи України на мапі світу.

25 років – чудовий вік для нових починань та рішучих кроків. 25 років – вік молодості і вік надії. І цей день ми зустрічаємо з вірою в майбутнє. Ми приймаємо участь в розбудові держави. Тієї, про яку мріяли наші попередні покоління.

Нам є чим пишатися. Ми любимо нашу країну. Український народ за ці роки не раз демонстрував свою мудрість та толерантність. Тож поважаймо один одного, адже Україна – це всі ми!

У ці святкові дні колектив ТОВ «ВДТ-АВТОМАТИЗАЦИЯ» щиро зичить вам, шановні партнери, стабільності та процвітання, міцного здоров’я, достатку і злагоди у ваших оселях, мудрості і натхнення у справах. Нехай мир та спокій запанують у кожній українській родині, а достойне майбутнє окриляє всіх нас на нові звершення. Щасливої вам долі у рідній країні і Божого благословення.

23 08 02

Зі святом Вас, дорогі партнери, з Днем Незалежності України!